Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

MediTech Technology Co,. Ltd.

Çin MediTech Technology Co,. Ltd. Sertifikalar
Çin MediTech Technology Co,. Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

MediTech Technology Co,. Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd. MediTech Technology Co,. Ltd.
Şirket binası 2018’de sergi 2017 yılında sergi 2019'da Medico Sergisi Mediko fabrikası Fabrika Firmamız ziyaret

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Batı Avrupa
Dünya çapında
Markalar : Meditech
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 3000000-5000000
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 80% - 90%
MediTech Teknoloji Co ,. Ltd , 2014 yılında kurulmuş olup uzmanlığımız, temiz oda sarf malzemeleriyle ilgili iş yirmi yıllık tecrübeyle desteklenmektedir.

Müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için tasarımda, yeni bezlerden veya aplikatör türleri geliştirmede uzmanız.
Tam entegre üretim süreçlerimizle, global distribütörlerimizi küresel pazarda rekabet edebilmeleri için üretim maliyetlerimizi büyük ölçüde azaltmamıza olanak tanır. Küresel müşterilerimiz arasında çok uluslu şirketler, OEM üreticileri ve büyük özel marka distribütörleri bulunmaktadır.
Mühendisimiz, günümüzün rekabetçi pazar fiyatını karşılamak için günlük yüksek kapasiteli üretim üretmek için yeni swab imalat makineleri ve kalıpları yeniden tasarladı ve aynı zamanda termal conta yapıştırma mukavemetindeki kaliteyi arttırdı.
Günümüzde yüksek teknolojiye sahip endüstrilerdeki zorlu şartnameyi karşılamak için entegre Devre, ilaç, mikro-elektronik, LCD, Opto-elektronik… vb. Yüksek seviyede temizlik ve düşük iyonik kirlenme gereksinimleri talep edilmektedir.
MediTech olarak, köpük swablar , polyester Swablar ve mikro fiber swablardan özel swablara kadar, günümüz 100 temiz odadaki yüksek kaliteli swablar üretmeye kararlıyız.
Bu taahhüdü yerine getirmek için MediTech Technology Co ,. Ltd. son teknoloji ürünü oluşturmak ve korumak için teknolojiye, yeniliğe ve kaliteye sürekli yatırım yapmaya devam edecektir.
Meditech, teknolojik yenilikleri kullanarak üstün ürün kalitesi ve tutarlılığı elde ediyor.
Analitik laboratuvarı üretim sürecine katmak amacıyla teknolojik yenilikleri kullanarak teknolojiye, kaliteye ve tutarlılığa sürekli bağlılığımız var.
Size yakın gelecekte hizmet verelim ...

İletişim bilgileri
MediTech Technology Co,. Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Mary

Tel: +86-13410551641

Faks: 86-755-28646977

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)